sobota, 26 listopada 2016

Zmienię się

Zmienię się: Zacznę regularnie biegać, kupię karnet na siłownię, będę dodawać zdjęcia fit obiadów na instagram.

Zmienię się: Będę mieć zawsze idealnie wymalowane paznokcie, 2 warstwy tuszu na rzęsach a na ustach szminkę w kolorze fuksji.

Zmienię się: Będę się rozwijać, uczyć czterech języków, do tego chemii i fizyki. Zapiszę się na kurs gotowania i zacznę interesować się astronomią.

Zmienię się: Będę bardziej poważna, zacznę myśleć o przyszłości i o swoich planach. Nie będę potrzebowała rękawiczek na sznurku.

Zmienię się: Będę nosić zawsze idealnie dobrane stroje, kroje podkreślające moją figurę, kolory podkreślające moje oczy. Nie będę nosić pogniecionych ubrań, zaprzyjaźnię się z żelazkiem.

Zmienię się: Będę mieć zawsze wszystko uporządkowane. Ubrania w szafach, książki na półce, spotkania w terminarzu, życie.

Zmienię się: Będę zawsze dla każdego miła, będę się uśmiechać do wszystkich ludzi, tych miłych i tych wrednych.

Zmienię się: Nie będę nigdy na nikogo się złościć, nikomu zazdrościć, na nikogo krzywo nie spojrzę.

Zmienię się: Będę mieć zawsze czas dla znajomych, przyjaciół, rodziny. Będę z miłą chęcią odbierać każdy telefon, odpisywać na każdego smsa.

Zmienię się: Nie będę spędzać tyle chwil na facebooku, będę bardziej produktywniej spędzać swój czas i na maksa wykorzystywać każdą chwilę.

Zmienię się: Nie będę nigdy wydawać pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Nie będę jeść fast-foodów na mieście ani innych niezdrowych rzeczy.

Zmienię się: Będę kłaść się szybciej spać. Będę codziennie wstawać wcześnie rano, z uśmiechem na ustach.

Zmienię się: Będę bardziej dbać o swoje zdrowie, nie będę się przemęczać, nie będę innych we wszystkim wyręczać.

Zmienię się: Dorosnę. Przestanę skakać po kałużach, jeść całe pudełko lodów na raz, oglądać bajki.

Zmienię się: Nie będę sobą.

1 komentarz:

  1. Tylko czy będzie to zmiana na lepsze? Albo inaczej - czy zmiana jest potrzebna? Bo nie zawsze lepsza wersja jest lepsza. Najlepsza jest wersja prawdziwa - bycia sobą. bądź sobą! :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń